Duş Tekneleri

Duş Teknesi ile ilgili  Tüm Fiyatlar İçin Bizi Arayın:

0212 644 0 387

 

 

Küvet Yapı’nın sektördeki 20 yılı aşkın tecrübe katkısıyla Duşakabin, işletmesinde Toplam Kalite Yönetimi hedefini ISO 9001:2000 kalite güvence sistemiyle perçinleştirmiş ve ürettiği ürünlerin kalite uygunluk direktiflerini birer birer hayata geçirerek TSE, TSEK, ve TSE-HYB belgelerini almıştır. Self deklerasyon kriterlerini uygulayıp deklare ederek sektörde ilk kez CE işareti kullanma hakkını elde eden Sunstar, ihracatının önemli bir kısmını avrupa birliği üye ülkelerine yapıyor.

Her gün İstanbul’a, diğer illerimize ve yurtdışına Kıbrıs’a, Libya’ya, Irak’a, Yunanistan’a, Almanya’ya ve daha bir çok yere ürünlerimizi gönderiyoruz. Montaj ekiplerimiz tam donanımlı ekiplerle İstanbul ve trakyada evlere servis götürüyor. Yüzü aşkın bayiimiz ülke genelinde Sunstar markasıyla satış ve servis hizmeti veriyor. Teknik destek birimlerimizle satış öncesi ve sonrası müşterilerimize danışmanlık, servis ve diğer hizmetleri sürdürüyoruz.

 

Etiketler: duş teknesi Kadıköy, duş teknesi Küçükçekmece, duş teknesi Kartal, duş teknesi Sultanbeyli duş teknesi, Bahçelievler duş teknesi, Fatih duş teknesi, Beylikdüzü duş teknesi, Zeytinburnu duş teknesi, Esenyurt duş teknesi, Ataşehir duş teknesi, Tuzla duş teknesi, Ümraniye duş teknesi, Üsküdar, duş teknesi, Arnavutköy duş teknesi, Esenler duş teknesi, Başakşehir duş teknesi, Sarıyer duş teknesi, Maltepe duş teknesi, Beşiktaş duş teknesi, Güngören duş teknesi, Beykoz duş teknesi, Avcılar duş teknesi, Silivri duş teknesi, silivri duş teknesi, Bayrampaşa duş teknesi, Sancaktepe duş teknesi, Şişli duş teknesi, Büyükçekmece duş teknesi, Gaziosmanpaşa duş teknesi, Sultangazi duş teknesi, Bağcılar duş teknesi, Bakırköy duş teknesi, Pendik duş teknesi istanbul