90*90 PARLAK ELOKSAL PROFİL, 5 MM KUMLAMA DESENLİ TAMPERLİ CAM KABİN MONTAJ DAHİL 1.900 TL

90*90 BRONZ PROFİL, 5 MM KUMLAMA DESENLİ TEMPERLİ CAM KABİN MONTAJ DAHİL 1.900 TL


33 Yıllık Deneyim Duşakabin


Tüm Duşakabin Fiyatları İçin Bizi Arayın:

0212 644 03 87

Küvet Yapı’nın sektördeki 20 yılı aşkın tecrübe katkısıyla Duşakabin, işletmesinde Toplam Kalite Yönetimi hedefini ISO 9001:2000 kalite güvence sistemiyle perçinleştirmiş ve ürettiği ürünlerin kalite uygunluk direktiflerini birer birer hayata geçirerek TSE, TSEK, ve TSE-HYB belgelerini almıştır. Self deklerasyon kriterlerini uygulayıp deklare ederek sektörde ilk kez CE işareti kullanma hakkını elde eden Sunstar, ihracatının önemli bir kısmını avrupa birliği üye ülkelerine yapıyor.

Her gün İstanbul’a, diğer illerimize ve yurtdışına Kıbrıs’a, Libya’ya, Irak’a, Yunanistan’a, Almanya’ya ve daha bir çok yere ürünlerimizi gönderiyoruz. Montaj ekiplerimiz tam donanımlı ekiplerle İstanbul ve trakyada evlere servis götürüyor. Yüzü aşkın bayiimiz ülke genelinde Sunstar markasıyla satış ve servis hizmeti veriyor. Teknik destek birimlerimizle satış öncesi ve sonrası müşterilerimize danışmanlık, servis ve diğer hizmetleri sürdürüyoruz.

etiketler: duşakabin, lv serisi duşakabin, ua serisi duşakabin, kk serisi duşakabin, es serisi duşakabin, sl servisi duşakabin, rk serisi duşakabin, nk serisi duşakabin, dv serisi duşakabin, ag serisi duşakabin, luxury serisi duşakabin