Küvet

Küvet Tüm Fiyatları İçin Bizi Arayın:

0212 644 0 387

Küvet Yapı’nın sektördeki 20 yılı aşkın tecrübe katkısıyla Duşakabin, işletmesinde Toplam Kalite Yönetimi hedefini ISO 9001:2000 kalite güvence sistemiyle perçinleştirmiş ve ürettiği ürünlerin kalite uygunluk direktiflerini birer birer hayata geçirerek TSE, TSEK, ve TSE-HYB belgelerini almıştır. Self deklerasyon kriterlerini uygulayıp deklare ederek sektörde ilk kez CE işareti kullanma hakkını elde eden Sunstar, ihracatının önemli bir kısmını avrupa birliği üye ülkelerine yapıyor.

Her gün İstanbul’a, diğer illerimize ve yurtdışına Kıbrıs’a, Libya’ya, Irak’a, Yunanistan’a, Almanya’ya ve daha bir çok yere ürünlerimizi gönderiyoruz. Montaj ekiplerimiz tam donanımlı ekiplerle İstanbul ve trakyada evlere servis götürüyor. Yüzü aşkın bayiimiz ülke genelinde Sunstar markasıyla satış ve servis hizmeti veriyor. Teknik destek birimlerimizle satış öncesi ve sonrası müşterilerimize danışmanlık, servis ve diğer hizmetleri sürdürüyoruz.

 

HER ÖLÇÜ İMAL EDİLEBİLİR.

Etiketler:küvet Kadıköy, küvet Küçükçekmece, küvet Kartal, küvet Sultanbeyli küvet, Bahçelievler küvet, Fatih küvet, Beylikdüzü küvet, Zeytinburnu küvet, Esenyurt küvet, Ataşehir küvet, Tuzla küvet, Ümraniye küvet, Üsküdar, küvet, Arnavutköy küvet, Esenler küvet, Başakşehir küvet, Sarıyer küvet, Maltepe küvet, Beşiktaş küvet, Güngören küvet, Beykoz küvet, Avcılar küvet, Silivri küvet, silivri küvet, Bayrampaşa küvet, Sancaktepe küvet, Şişli küvet, Büyükçekmece küvet, Gaziosmanpaşa küvet, Sultangazi küvet, Bağcılar küvet, Bakırköy küvet, Pendik küvet istanbul